Koncerty

2019-07-30, godz . 18:00
2016-06-18, godz . 11:00
2016-06-11, godz . 19:00

Nowości / Baner

Blog / Intro

Blog

W miarę wolnego czasu, oraz obfitości pomysłów do wpisów w tym miejscu, będziemy informowali Was na bieżąco o nowościach o naszym medytacyjno-muzycznym świecie.

Lip
31
2011

NOWA STRONA ZESPOŁU MAN-TRA.

Wszystko w tym świecie zmienia się tak szybko, że ciągle nas to zadziwia. Czasem te zmiany cieszą, czasem bawią, a innym razem nawet przerażają. Ci co obserwowali nasz zespół od jakiegoś czasu od strony internetowej, zapewne zauważyli, że pojawiła się nowa strona zespołu. Mam nadzieję, że nowy wygląd naszej wizytówki sieciowej będzie dla wszystkich miłym akcentem w komunikacji z nami.

Każdy zainteresowany znajdzie tutaj dla siebie swój kąt, a my w miarę swoich możliwości będziemy uzupełniać to miejsce w nowe, aktualne wpisy, zdjęcia, muzykę i video. Kiedy tylko będziecie czuć taką potrzebę, to zaglądajcie tutaj. Nie zapominając również o odwiedzaniu nas na koncertach. Nie wszędzie jednak jesteśmy w stanie dojechać, więc niech choć w jakimś niewielkim stopniu ta strona zastąpi Wam kontakt z żywym zespołem.

Proszę nie zapominajcie też o medytacji z mantrą, którą gdziekolwiej jesteśmy, staramy się promować. Niech i ta strona będzie miejscem, która przypomina o tej prostej i jakże skutecznej praktyce.

Życzę ogólnej pomyślności.

Adam