Koncerty

2019-07-30, godz . 18:00
2016-06-18, godz . 11:00
2016-06-11, godz . 19:00

Nowości / Baner

Nowości / Intro

Koncerty zespołu, to nie tylko wydarzenie muzyczne. To także możliwość spotkania ze starożytnymi mantrami i pieśniami wedyjskimi. Jak również opowieść o medytacji z mantrą. Pod koniec koncertu, krótka nauka medytacji, dzięki której, każdy kto chce, może zabrać medytację do swojego życia. A wraz z nią wszystkie korzyści z niej płynące.
Wszystkie teksty śpiewane przez zespół, można oglądać na bieżąco w trakcie koncertu na wyświetlanych slajdach.

Mantra Music Session w Kanapie Kulturalnej.

27 listopada 2012 (wtorek)

Klub Kanapa Kulturalna

ul. Karmelicka 18 

godzina 18:30

wstęp wolny

Mantra Music Session, to cykl comiesięcznych spotkań ze starowedyjskimi mantrami. Starożytne teksty śpiewane przy akompaniamencie współczesnych instrumentów i aranżacji. Wszystko w klimatycznej, kameralnej sali klubu "Kanapa Kulturalna" przy ulicy Karmelickiej 18 w Krakowie.

Dla wszystkich chwila wytchnienia od codziennego zabiegania i prawdziwa, a nawet możnaby rzec, jedyna satysfakcjonująca strawa dla serca. 

To również możliwość dla osób grających na instrumentach do współuczestnictwa i w tym zakresie. Zapraszamy do wspólnego jam session jednocześnie informując, że to dźwięk mantr przynosi prawdziwe ukojenie, a muzyka to jedynie tło. ;)

Bez specjalnie przygotowanego programu, wielkiej pompy i powagi. Tak do końca, to nawet nie wiemy sami, jakim torem potoczy się i to spotkanie. Za każdym razem jest inaczej, czyli lepiej ;). 

Chcesz pośpiewać, pograć, a może tylko posłuchać i odpocząć? Z jakimkolwiek celem - przyjdź! Na pewno za miesiąc powrócisz.