Koncerty

2019-07-30, godz . 18:00
2016-06-18, godz . 11:00
2016-06-11, godz . 19:00

Nowości / Baner

Nowości / Intro

Koncerty zespołu, to nie tylko wydarzenie muzyczne. To także możliwość spotkania ze starożytnymi mantrami i pieśniami wedyjskimi. Jak również opowieść o medytacji z mantrą. Pod koniec koncertu, krótka nauka medytacji, dzięki której, każdy kto chce, może zabrać medytację do swojego życia. A wraz z nią wszystkie korzyści z niej płynące.
Wszystkie teksty śpiewane przez zespół, można oglądać na bieżąco w trakcie koncertu na wyświetlanych slajdach.

Kirtan - Mantra Music Session - czyli wspólna medytacja

Zapraszamy na wspólną medytację z mantrami.

27 maja 2014 (wtorek)

godzina 19:00

Kanapa Kulturalna

ul. Dietla 29 (wejście przez sklep-lombard)

Kraków

wstęp wolny

Mantra Music Session, to cykl spotkań ze starowedyjskimi mantrami i muzyką. Starożytne teksty śpiewane przy akompaniamencie współczesnych instrumentów i aranżacji.

Dla wszystkich chwila wytchnienia od codziennego zabiegania i prawdziwa, a nawet możnaby rzec, jedyna satysfakcjonująca strawa dla serca.

To również możliwość dla osób grających na instrumentach do współuczestnictwa i w tym zakresie. Zapraszamy do wspólnego jam session jednocześnie informując, że to dźwięk mantr przynosi prawdziwe ukojenie, a muzyka to jedynie tło. ;)

Bez specjalnie przygotowanego programu, wielkiej pompy i powagi. Tak do końca, to nawet nie wiemy sami, jakim torem potoczy się i to spotkanie. Za każdym razem jest inaczej, czyli lepiej ;).

Chcesz pośpiewać, pograć, a może tylko posłuchać i odpocząć? Z jakimkolwiek celem - przyjdź! Pewnie następnym razem powrócisz.