Koncerty

2019-07-30, godz . 18:00
2016-06-18, godz . 11:00
2016-06-11, godz . 19:00

Nowości / Baner

Nowości / Intro

Koncerty zespołu, to nie tylko wydarzenie muzyczne. To także możliwość spotkania ze starożytnymi mantrami i pieśniami wedyjskimi. Jak również opowieść o medytacji z mantrą. Pod koniec koncertu, krótka nauka medytacji, dzięki której, każdy kto chce, może zabrać medytację do swojego życia. A wraz z nią wszystkie korzyści z niej płynące.
Wszystkie teksty śpiewane przez zespół, można oglądać na bieżąco w trakcie koncertu na wyświetlanych slajdach.

Kirtan, czyli wspólna medytacja w śpiewie.

Kirtan, czyli wspólna medytacja w śpiewie. 

3 maja 2015 (niedziela), godzina 17:00
ul. Mikołajska 4 (I piętro)
wstęp wolny

 

Mantra Music Session czyli muzykowanie z mantrami czy też kirtan, czyli wspólna medytacja z wykorzystaniem instrumentów muzycznych.

Zapraszamy na spotkanie ze starowedyjskimi mantrami i muzyką. Starożytne teksty śpiewane są przy akompaniamencie współczesnych instrumentów i aranżacji. Dla wszystkich chwila wytchnienia od codziennego zabiegania i prawdziwa, a nawet można by rzec, jedyna satysfakcjonująca strawa dla serca. Dla tych, którzy już uczestniczyli w naszych spotkaniach - możliwość kontynuacji, dla wszystkich innych - okazja by poznać jeden ze sposobów medytacji z mantrą. 

To również możliwość dla osób grających na instrumentach do współuczestnictwa i w tym zakresie. Przyjdźcie ze swoimi instrumentami! Zapraszamy do wspólnego jam session jednocześnie informując, że to dźwięk mantr przynosi prawdziwe ukojenie, a muzyka to jedynie tło. ;)